škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Štěstí není něco, co k člověku přijde jen tak. Přichází spolu s našimi činy. (Dalajláma)

Exkurze druhých tříd do Tábora

Středu dvacátého šestého června si všichni druháčci zpříjemnili společnou exkurzí do Tábora. Počasí nám přálo, byli jsme příjemně naladěni, a tak nebránilo nic tomu, abychom po osmé hodině ranní nasedli na vlak a odjeli. Aby nás neopustila dobrá nálada, po příjezdu do Tábora přišel čas na dobrou svačinu. Cestou na Žižkovo náměstí děti bedlivě poslouchaly střípky z historie o tomto městě. Připomněli jsme si, kdy a kým byl Tábor založen, na jaké řece město leží, kdo byl Jan Žižka z Trocnova, jaká významná místa zde můžeme najít a spoustu dalšího. Krásné počasí nás vybídlo k závěrečnému osvěžení v cukrárně. Unavení, ale spokojení. I tak by se dalo shrnout poslední společné cestování druháčků v tomto školním roce.

Exkurze druhaci Tabor 2024