škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kéž by nám Pán Bůh všeliké to vlastenčení z huby do rukou vraziti ráčil! (Karel Havlíček Borovský)

Verunčina lední revue

Úterý před velikonočními prázdninami si páťáci zpestřili malým výletem do Soběslavi. Na místním zimním stadionu nás čekalo vystoupení začínajících i pokročilých krasobruslařek k zakončení jejich sezóny.
Na vystoupení jsme se všichni moc těšili a to hlavně i proto, že zde účinkovala naše Verunka Křížová. Mladé talentované krasobruslařky se nám představily v úchvatné pohádkové lední revue. Za doprovodu krásné hudby a pohádkových písniček jsme zhlédli představení Červená Karkulka, Zlatovláska, Kocourek Modroočko, ukázku ze Saxany a další.
Verunku jsme obdivovali v sólovém vystoupení Šíleně smutná princezna. Smekáme před výkony nejen Verči, ale i všech ostatních.
Domů jsme odjížděli sice trochu prokřehlí, ale obohaceni o krásný zážitek. Děkujeme!

Veruncina ledni revue 2024