Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Chcete měnit tvář?

Pokud jste pomysleli na tu svoji, pak vězte, že jen po úraze či nemoci potřebujeme pomoc plastického chirurga. Jinak stačí se na sebe i na svět usmívat. Natrénovat to můžeme doma před zrcadlem, a pak už vzhůru do ulic rozdávat dobrou náladu. Aby se na nás smály i ulice, musíme dotáhnout do konce náš školní projekt Dejte přednost dětem. Všichni, kteří jsme se na něm i malinkou pomocí podíleli, jsme moc rádi, jak rychle obec koná potřebné kroky k uskutečnění opatření, které udělají naše cesty do školy bezpečnější. Zastupitelstvo obce schválilo na svém posledním zasedání projekt k realizaci. Stavební komise navrhla některá opatření k přednostnímu řešení. Teď je opět řada na nás všech, kteří máme Chotoviny rádi.  Všichni bychom určitě chtěli bydlet v krásném prostředí, které nekončí za naším plotem. Pokud chceme vidět naše děti, jak s kamarády bezstarostně kráčí nebo šlapou do pedálů s taškou na zádech po bezpečných ulicích, měli bychom přispět svým pohledem a názorem do veřejného projednávání Dopravní studie Chotoviny, které proběhne v měsíci dubnu. Bližší termín se brzy dozvíte. A co si budeme povídat, každý kousek nového chodníku, bezpečnější křižovatka a nová pohledná autobusová zastávka bude měnit tvář naší obce k lepšímu. S úsměvem do toho.

Zde si můžete stáhnout celý projekt v elektronické podobě

Stanovisko stavební komise k Dopravní studii - obec Chotoviny

Pro rozbalení archivu můžete použít 7zip - volný software