škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickouVíte že...

Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Výlet do pražské zoo

Dne 25. 5. 2013 jel školní klub a 2. třída s paní učitelkou Trnavskou a dalšími dospělými do pražské zoo. Rodiče nás dovezli do Tábora na vlakové nádraží, odkud jsme vyjeli vlakem do Prahy. Ve vlaku se nám moc líbilo, protože cesta byla dlouhá, a my jsme si mohli odpočinout. Jeli jsme také metrem a autobusem, který nás dovezl rovnou do zoo. V zoologické zahradě bylo hodně zvířat a také jsme se projeli ve vláčku! Když jsme prošli zoo, šli jsme do Mc Donaldu, kde jsme se najedli. Potom jsme hezky pomalu došli do metra, které nás svezlo na vlakové nádraží, odkud jsme vyjeli zpátky do Tábora. Jitka Pavlíčková


V sobotu jsme jeli do pražské zoo. Sraz jsme měli na nádraží v Táboře. Nejdříve jsme jeli kabinkovým vlakem, pak jsme vystoupili a autobus nás dovezl až k zoo. Paní učitelky nás seřadily a potom šla paní učitelka Nataša Trnavská koupit vstupenky. Když jsme si "odpípali",  šli jsme dovnitř. Konečně jsme byli v zoo! Koupili jsme si lázeňské oplatky. Potom jsme si šli prohlídnout zvířátka. Viděli jsme orangutany, slony, hrochy, žirafy a všechno, co se dá v zoo vidět. Nejvíc mě zaujali tygři a sloni. V zoo se mi moc líbilo a určitě se tam ještě někdy podívám. Kateřina Pokorná

 

Dne 25. 5. 2013 jsme jeli s klubem a 2. B do pražské zoo. Sraz byl na vlakovém nádraží v 8:00. Cesta do Prahy byla dlouhá, nejvíce se nám na ní líbily tunely. Když jsme přijeli do Prahy, šli jsme na metro, které nás dovezlo k autobusu, kterým jsme dojeli k zoo. Tam bylo hodně zvířátek a skoro každé mělo mláďátko. Nejvíc se mi líbilo malé slůně a hrošík. Zajímavé byly opičky. Když jsme prošli část zoo, tak jsme jeli vláčkem po další části zahrady. Před odjezdem jsme zašli do Mc Donaldu a dali si něco dobrého k jídlu. Domů jsme jeli zase vlakem a na nádraží na nás čekali rodiče. Výlet se mi velice líbil.    Nikola Passlerová

 

V sobotu jsme vyrazili s klubem a paní učitelkou Trnavskou do Zoo v Praze. Cesta vlakem se mi moc líbila. V zoo se mi nejvíce líbilo nově narozené mládě slona, které se jmenuje Sita. Celý pavilon slonů a žiraf se všem moc líbil. Trochu mě mrzí, že jsme neviděli lva. Počasí nám docela přálo, teprve při návratu začalo pršet, ale to už jsme seděli u Mc Donalda. Moc se těším na další výlet s paní učitelkou Trnavskou. Adéla Pastyříková