škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každý je demokrat, když jde o někoho vyššího, než on jest, a každý je aristokrat vedle nižšího. Ta pravá demokracie však neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, což lehké jest, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami; každý musí začít s demokracií sám u sebe a pak to půjde. (Karel Havlíček Borovský)

Sbíráš, sbírám, sbíráme...

Chtěla bych touto cestou poděkovat a ocenit všechny, kteří se připojili ke sbírání plastových víček. Již před Vánocemi jsme pomohli splnit sen malé Lucince a díky tomu může mít naše škola i Vy dobrý pocit! Odeslali jsme cca 6 pytlů víček a to je (vzhledem k tomu, za jak krátkou dobu se nasbírala) dobrý výkon!

V současné době sbíráme víčka pro malou holčičku, která po mozkové obrně potřebuje speciální rehabilitaci na Slovensku. Její příběh není mediálně známý, sbírají pro ni hlavně kamarádi a známí rodiny. Proto jsem přislíbila účast naší školy a věřím, že i jí pomůžeme splnit sen...

Pro časté dotazy dětí bych také chtěla informovat o tom, že víčka určitě budeme sbírat i v budoucnu, protože se v našem okolí vždy najde někdo, kdo bude potřebovat pomoct. Proto sbírejte a posílejte i nadále!

tops