Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

Podpořte Domácí hospic Jordán

Ve škole se neučíme jen číst, psát a počítat, rádi bychom se rovněž učili vzájemné spolupráci, podpoře, solidaritě. Každoročně organizujeme charitativní sbírky apod. Nyní se na Vás obracíme s prosbou o podporu Domácího hospice Jordán.

V současné době probíhá finále hlasování veřejnosti na podporu projektů vybraných Skupinou ČEZ v regionech (do 31. 10. 2012). V Jihočeském kraji je do hlasování zařazen právě i Domácí hospic Jordán v Táboře. Projekt, který dostane v hlasování regionu největší podporu, zároveň získá nadační příspěvek od Skupiny ČEZ ve výši 500 000 Kč na rok 2013. Tato finanční pomoc by pro hospic znamenala tolik potřebnou stabilitu provozu a možnost rozšíření zdravotnického týmu, aby mohli přijmout do péče více klientů.

Prosím, podpořte hospic svým hlasováním na linku: http://www.cezregiony.cz/#1 (vybraný region -Jihočeský kraj).
Děkujeme Vám za Vaši podporu.

Pokud se chcete dozvědět více o Domácím hospicu Jordán, navštivte www.hospicjordan.cz , kde se o této obecně prospěšné společnosti pomájací nevyléčitelně nemocným a jejich rodinám dočtete více.