Udělej první krok s vírou. Nemusíš vidět celé schodiště, jen udělej první krok. (Martin Luther King Jr.)

To je na úvahu!

V sobotu 22. května 2010 se devátá třída vydala na svůj poslední čtyřdenní výlet do Horní Plané na ubytovnu ČD. Jako dopravní prostředek jsme samozřejmě zvolili vlak. Na první den byla naplánována procházka po městě a k vodní nádrži Lipno. Večery jsme trávili u ohně a vyslechli spoustu nezapomenutelných hlášek. Doufáme, že až se někdy budeme do sebe zakusovat (romanticky – líbat), tak nevyprskneme při vzpomínce na tenhle výlet smíchy.  Druhý den jsme strávili v Českém Krumlově. Protože jsme na cestu vyrazili až po deváté, vedly naše první kroky do restaurace, kde jsme si dali potravu snů. Lukáš vzpomíná na kachničku se šesti ještě dnes. Poté jsme měli rozchod a navštívili náměstí Lásky. Na fotografiích můžete vidět, jak se tváří mladí a zamilovaní. Večer jsme vyrazili na pláž. Třetí den jsme šli na pěší túru do Černé v Pošumaví, kde jsme si dali zmrzlinu, pak zabloudili a po mnohakilometrovém pochodu se vrátili zpět na ubytovnu. K večeři jsme si opekli vuřty. Na poslední den připadlo balení věcí, úklid ubytovny a rozloučení s „hornoplánskou mafií“, která některým přirostla k srdci.

účastníci zájezdu

Další obrázky z výletu