škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickouVíte že...

Uprostřed každého problému se nachází příležitost. (Albert Einstein)

První zasedání MŠR 2021/2022

Zvolení zástupci Malé školské rady ZŠ a MŠ Chotoviny, které si mezi sebou zvolily třídní kolektivy od čtvrté do deváté třídy, se sešli na svém prvním zasedání v úterý 9. listopadu 2021. Schůze se konala ve školní cvičné kuchyňce a hlavním bodem programu byla volba předsedy a místopředsedy. Předsedou se pro tento školní rok stal Mikuláš Vácha a zastupovat jej bude Tobiáš Filip, oba žáci deváté třídy. Volba zřejmě ocenila jejich zkušenosti a znalost školního prostředí.
Dalším bodem programu byly nápady a návrhy žáků na vylepšení ať už jejich pobytu ve škole, tak stravování ve školní jídelně. Například by chtěli doplnit sůl a pepř na každý stůl. Radní se brzy sejdou na dalším zasedání, kde předloží vypracovaný domácí úkol – návrh jídelníčku na čtrnáct dní a další nápady na vylepšení školního stravování.

 

předseda MŠR Mikuláš Vácha

Inkluze