škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

SOUSTŘEDĚNÍ SBORU DUBEN 2008

Dívky i chlapci, vím, jak se léčí žal. Zpívání, zpívání, všechny smutky zahání a je jedno, jestli odbila pátá nebo už dvanáctá. A hlavně, kdo se bojí, nesmí do pekla, protože by přišel o duši.
Od soboty 19. dubna do neděle 20. dubna se konalo letošní jarní soustředění našeho sboru. Přestože jsme mu tentokrát věnovali celou sobotu a půlku neděle, byli všichni spokojeni. Udělalo se více sborové práce a zábavy určitě také neubylo. Doufejme, že ve stejné pohodě proběhnou i všechny naše jarní koncerty. Letos se představíme na výměnném koncertu v Protivíně, na malé slavnosti v Radvánově a samozřejmě i rodičům, prarodičům a všem našim fanouškům v Chotovinách. Máme za sebou kus práce, tak nezbývá než povinné tfuj, tfuj, tfuj.