Úspěch není něco, za čím se honíte. Je to něco, o co se neustále musíte snažit. Pak možná přijde, když to čekáte nejméně. (Michael Jordan)

Červená karkulka a Šípková Růženka

Všichni, kdo nepřišli, mohou jen litovat.

Naši malí herci se ve čtvrtek 30. května na jevišti kulturního domu vydováděli. Malý vlk spolkl boubelatou Karkulku i babičku. Štěstí, že šel okolo myslivec a všechny zachránil.

Šípková Růženka se zase píchla o růži, i když zahradníci vykopali všechny keře. Na sto let usnulo celé království. Díky Honzíkovi vše dobře dopadlo.

Herci hráli s vypětím všech sil. Hudební doprovod zazníval od Sáry i Víti a krásně podbarvil obě pohádky. Díky skvělé aparatuře jsme dobře slyšeli malé vypravěče. Rozinková bábovka od Alenčiny babičky pohladila prázdná bříška. Fotky z jeviště, ze zákulisí i z hlediště nafotil při ranní premiéře šikovný fotograf pan Špaček a díky němu budete moci na školních stránkách ve fotogalerii brzy posoudit, jak se divadlo vydařilo.

theatre2013