škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickouVíte že...

Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Soustředění sboru březen 2011

Další noc ve škole. Už nepočítáme kolikátá, jen přibývají zážitky a písničky, které zazpíváme na koncertech. Letos se chystáme znovu na výměnné koncerty. Už v úterý 17. května přivítáme DPS Nokturňáček, který zpívá při 2. ZŠ Sezimovo Ústí, a další úterý 24. května vyrazíme zase my k nim. Strávíme spolu celý den, poznáme školu, město i domovy našich nových kamarádek. Do té doby ještě musíme udělat spoustu práce. Podívejte se, jak pilně cvičíme, a určitě přijďte na naše společné zpívání, které přivítá jaro v kostele Církve Československé husitské v Chotovinách v úterý 17. května. Úderem páté hodiny odpolední už jistě budete doma z práce, ale ptáčci budou ještě dlouho zpívat a věříme, že i sluníčko bude ten den s námi.

choir workshop