škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každý je demokrat, když jde o někoho vyššího, než on jest, a každý je aristokrat vedle nižšího. Ta pravá demokracie však neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, což lehké jest, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami; každý musí začít s demokracií sám u sebe a pak to půjde. (Karel Havlíček Borovský)

Akademie 2010

Pojďme si připomenout školní akademii 2010. Na všech, kteří vystupovali, je vidět, že si svou akademii užili. Písnička, kterou si deváťáci připravili jako rozloučení, měla tak chytlavý refrén, že jsme neodolali a použili ji pro hudební improvizaci, která provází střípky obrázků z naší celoroční žně. Opravdu nešlo ukázat všechny účinkující, ale přijďte za rok zas a to krátké video bude pro vás krásnou vzpomínkou, tak jako to vidíme my, kteří jsme u toho byli. Příjemné pokoukáníčko.

krotitel