škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každý je demokrat, když jde o někoho vyššího, než on jest, a každý je aristokrat vedle nižšího. Ta pravá demokracie však neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, což lehké jest, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami; každý musí začít s demokracií sám u sebe a pak to půjde. (Karel Havlíček Borovský)

ŠKOLNÍ AKADEMIE 2009

Tak už je to za námi. Nervozita opadla a všichni si v klidu můžeme připomenout program letošní školní akademie. Jak vidíte, umíme toho dost. Pro deváťáky bylo vystoupení moderátorskou premiérou a zároveň akademickou derniérou. Jistě mi dáte za pravdu, že celému programu dodali šarm a švih. Dobří holubi se sice vracejí, ale stejně se nám bude stýskat. A až budete dobývat svět, tak si vzpomeňte na rodné hnízdo.