škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickouVíte že...

Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

JARNÍ KONCERT ŠKOLNÍHO SBORU

Opět jsme se sešli v krásném kostele Církve československé husitské v Chotovinách a vyslechli si pásmo písniček, které školní sbor nacvičil za poslední půlrok pilné práce. Jako hosté vystoupili nejmenší hráči na flétničky ze souboru Píšťalinka a školáci ze souboru Píšťalka. Obě umělecká tělíska cvičí paní učitelka Jana Zrzavecká. Kostel byl jako obvykle plný rodičů, prarodičů i sourozenců. Přišli se podívat i paní učitelky a pan ředitel. Všem se vystoupení povedlo, protože se bylo čím chlubit. Všem účinkujícím a těm, kteří se o hezký koncert zasloužili, ještě jednou děkujeme.