škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Učedník, od něhož nikdy nežádáme nic takového, co vykonat nemůže, nikdy neudělá všechno, co může. (John Stuart Mill)

Školní slavnost 2024

Školní slavnost 2024 proběhne v sobotu 16. března od 20,00 hodin v sále kulturního domu. Vstupenky si od 20. února můžete objednávat formou SMS na telefonním čísle 725 182 762.
A na jaký program se letos můžete těšit?
Jana Anaya během hodin Tanečních a pohybových her pilně nacvičuje se svými svěřenkyněmi hned dvě taneční sestavy. Nejprve děvčata zatančí za doprovodu písně Hory kapely O5 a Radeček, dětskou zumbu nám pak předvedou v rytmu písně Old Town Road od Lil Nas X ft. Billy Ray Cyrus. Určitě se máme na co těšit!
Jste-li pravidelnými diváky televizního pořadu Československo má talent, nebude vám neznámá parta sportovních gymnastů z Kolína, kteří vystupují pod uměleckým jménem Flyingboys. Věnují se akrobacii, kterou však pojímají s humorem sobě vlastním. Tohle si rozhodně nemůžete nechat ujít!
Na každém plese je velmi důležitá kapela. Letos si svou premiéru v Chotovinách odbyde sedmičlenná skupina Blueband. Zahraje vše od tradiční polky až po nejmodernější hity. Tancovat za jejich doprovodu bude pro každého radost!
Malá i velká tombola se zajímavými cenami také nebude chybět, stejně jako loni nás večerem provede Dušan Mendel.
Přijďte, všichni jste srdečně zváni!

Skolni slavnost 2024