Nikdy nepřekonáš oceán, když se budeš bát, že ztratíš břeh z dohledu. (Kryštof Kolumbus)

Jarní koncert 2023

Děti z kroužků sborového zpěvu při Základní škole Chotoviny Vám představí svůj jarní program na tradičním koncertu. Tentokrát se koná ve čtvrtek 25. května 2023 od 17 hodin na obvyklém místě.
Opět si vychutnáme pro sborové zpívání shovívavou akustiku Sboru církve Československé husitské v Chotovinách, která nám odpustí případné chyby a pozvedne naše hlasy k nebesům. Když budeme mít štěstí a zasvítí nám sluníčko, bude naše zpívání doprovázet i nevídaná hra světel pronikajících k nám shůry.
Přijďte podpořit mladé zpěváky, kteří měli štěstí okusit mrazení v zádech, když se jejich hlasy setkají v krásné harmonii s hlasy ostatních sboristů. Sborovému zpěvu zdar!

Příjemné chvilky se sborovým zpěvem si můžete připomenout ZDE.

Jarni koncert 2023