škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každý je demokrat, když jde o někoho vyššího, než on jest, a každý je aristokrat vedle nižšího. Ta pravá demokracie však neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, což lehké jest, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami; každý musí začít s demokracií sám u sebe a pak to půjde. (Karel Havlíček Borovský)

NAŠE BETLÉMY

Římskokatolická farnost Chotoviny vyhlásila soutěž ve výrobě betlémů.
Jak popustily otěže své fantazii a tvořivosti žáci naší školy, můžete posoudit na následujících ukázkách betlémů přihlášených do soutěže. Hotové betlémy budou od 24. prosince vystaveny v kostele sv. Petra a Pavla v Chotovinách. Vyhlášení výsledků bude 26. prosince po dětské mši svaté, která začíná v 8,15 hodin. I když držíme palce vítězům, určitě vyhráli všichni, kteří se do výroby betléma pustili.

Betlémy
Betlémy
Betlémy
Betlémy
Betlémy