Naučil jsem se být šťastný tím, že jsem své touhy omezoval, místo abych je uspokojoval. (John Stuart Mill)

VÁNOČNÍ DÍLNA 2008

Děkujeme všem, kteří se zasloužili o zdárný průběh tohoto setkání.
Byla to další příležitost přenést naši školu blíže k Vám - rodičům, ale i všem, kteří si myslí, že se bez dobré školy neobejdeme. Učitelé nestáli za katedrou, ale seděli spolu s rodiči za stoly. Učili se jeden od druhého. Děti připravily občerstvení a pomáhaly obsluhovat.  Leckde převzaly opratě a na chvíli se samy staly učiteli. Školní sbor měl další příležitost ukázat, že pilně pracuje a jeho členové už dokáží potřeby své osobnosti, která se sborovým zpíváním kultivuje, podřídit potřebám společenství - sboru. Byl čas si popovídat, potkat staré známé i seznámit se s někým, koho jsme do té doby jen míjeli. Vánoční dílna je už zkrátka naše, tak jako je naše i chotovinská škola.

JAKÉ TO TAM BYLO?