škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každého to mistra hněte, jiný-li se do řemesla plete. (Karel Havlíček Borovský)

Kouzelnický karneval všechny pobavil

Ani letos nemohl v Chotovinách chybět dětský karneval. V sobotu 17. února se, i přes nepřízeň počasí a chřipkovou epidemii, zaplnil sál malými i velkými návštěvníky. Tradiční karneval přilákal přes 270 osob. Odpoledne plné soutěží, tance a zábavy provázel svými veselými kousky kouzelník PET. Nechybělo ani hodnocení masek. A opět to porota složená z 20 dospěláků neměla vůbec jednoduché. Všechny masky byly nápadité, veselé a barevné. Nejvíce se líbily tyto masky: květník, kominíčci, motýl Emanuel, potápěči, Šebestová, Maková panenka, záchod, ježek, Michael Jackson, strašák do zelí, VISA karta, Spongebob, peřina, Obelix a Sluneční soustava. Nejkrásnější masky dostaly čokoládový dort a drobné dárky. Na ostatní děti čekal jako náplast tvarovaný balonek od kouzelníka. Na závěr nechyběla všemi oblíbená židličkovaná. Pohodovou atmosféru podtrhla i krásná výzdoba od žáků základní školy. Děkujeme všem, kteří přišli a strávili s námi příjemně vydařené odpoledne. Zároveň velmi děkujeme za finanční podporu Obci Chotoviny, díky níž jsme mohli karneval uspořádat v tomto rozsahu.

Karneval 2018