Pamatuj si, že tě nikdo nemůže donutit, aby ses cítil špatně, pokud mu k tomu nedáš souhlas. (Eleanor Roosevelt)

Mikuláš na nás nezapomněl ani letos

Do Chotovin opět zavítal Mikuláš se svou čertovskou družinou. V sobotu 2. prosince 2017 ožil sál kulturního domu dětským smíchem. Spolek přátel školy Chotoviny opět připravil tradiční Mikulášskou nadílku. Sál zaplnily tři stovky návštěvníků. Pro děti byly připraveny zábavné soutěže, které ověřily jejich šikovnost a zručnost. Nechyběl ani Čertovský fotokoutek, v němž se děti mohly změnit v malé čertíky. Nádherné pekelné kulisy namalovali prvňáčci pod vedením Yvony Kaňové. Netrpělivě očekávaný Mikuláš nakonec dorazil. Za krásné básničky všechny obdaroval balíčkem plným sladkých dobrot. I když byly děti moc statečné, tak ani tentokrát nechyběly slzičky strachu. Čerti všem neposedům na památku pomazali tváře pekelnou černí. A Mikuláš slíbil, že se za rok zase do Chotovin vrátí.

Mikulasska2017