škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kdo sám v sebe doufá, ten nejlepší podporu nalezl. (Karel Havlíček Borovský)

Vydařená ohnivá školní slavnost

Rok uplynul jako voda a Školní slavnost opět zaklepala na dveře chotovinského kulturního domu. Ohnivá slavnost zažehla svou pochodeň v sobotu 11. března 2017. Nádherně jiskřivě vyzdobený sál přivítal přes dvě stovky příznivců tance, dobré zábavy a hlavně chotovinské školy. Zlato, červeno, černou výzdobu vytvořili žáci a pedagogové základní školy. Spolek přátel školy přichystal pro všechny příchozí malé překvapení, zářivě červený přípitek pro lepší náladu. Úvodní slova předsedkyně spolku Jany Lorencové předznamenala ohnivou jízdu z ráje do pekla. Báječnou náladu odstartovalo hned první předtančení. V rytmu písně „Tohle je ráj“ od skupiny Argema zatančily děti ze školní družiny pod vedením Yvony Kaňové. Choreografii vymyslela Anička Borová. Děti si vystoupení pořádně užily a byly zaslouženě odměněny bouřlivým potleskem a sladkou čokoládou. Očistnou lázeň přivezli do Chotovin junioři z tanečního oddílu Fresh Dance pod vedením Lenky Čápové se svým vystoupením Námořníci. Celým večerem slavnost provázel osvědčený MIX Františka Vaňka. Společně jsem v rytmu nových i starších hitů dotančili až k netrpělivě očekávanému půlnočnímu překvapení. Stylově nasvícený a zamlžený sál přivítal pekelný taneček, který společně nazkoušely maminky ze Spolku přátel školy a pracovnice mateřské školy. Nechyběla ani blesková proměna pana ředitele na kapelníka čertovské kapely. Neutuchající potlesk nebral konce a tak roztomilé pekelnice svůj taneček zopakovaly ještě jednou. A pak už se jen tančilo a zpívalo do brzkých ranních hodin. Za to, že se i v letošním roce Školní slavnost uskutečnila a vydařila, děkuji všem rodičům, přátelům a partnerům chotovinské školy. Bez Vaší stálé podpory a přízně bychom slavnost nedokázali v takovém rozsahu realizovat. Poděkování patří také všem, kteří na slavnost přišli, koupí vstupenky přispěli na správnou věc a v pohodové atmosféře se s námi bavili po celý večer. Školní slavnost se za dobu svého konání stala tradiční zlatou tečkou za plesovou sezónou v Chotovinách. Nejinak tomu bylo i letos. A za to, že úroveň slavnosti stále posouváme výš, děkuji maminkám z výboru Spolku přátel školy Chotoviny. Jsou to právě ony, které stále mají chuť pracovat pro druhé a do přípravy slavnosti jdou s vervou sobě vlastní. A že jejich elán nespálila ani letošní po čertech ohnivá slavnost, se můžete přesvědčit zase za rok. Sejdeme se v sobotu 17. března 2018! Těšíme se na Vás.

SchoolCelebration2017A

SchoolCelebration2017B