Uprostřed každého problému se nachází příležitost. (Albert Einstein)

A nakonec dorazil i Mikuláš

Na sobotu 3. prosince 2016 připravil Spolek přátel školy Chotoviny tradiční Mikulášskou nadílku. Sál kulturního domu zaplnilo více než 300 malých a velkých návštěvníků. Novinkou nadílky byl Čertovský fotokoutek, v němž se děti proměnily v malé čertíky. Nádherné pekelné kulisy namalovaly děti ze školní družiny pod vedením Yvony Kaňové. Odpoledne plné tance a zábavných soutěží vyvrcholilo příchodem Mikuláše a jeho družiny. Všechny děti byly moc šikovné a statečné, i když ani tentokrát nechyběly slzičky strachu. Za pěknou písničku či básničku si děti odnesly balíček plný sladkých dobrot. Nakonec je čerti ještě na památku pomazali pekelnou černí a Mikuláš slíbil, že se za rok opět v Chotovinách zastaví.

Mikulas2016