škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každý je demokrat, když jde o někoho vyššího, než on jest, a každý je aristokrat vedle nižšího. Ta pravá demokracie však neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, což lehké jest, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami; každý musí začít s demokracií sám u sebe a pak to půjde. (Karel Havlíček Borovský)

Návštěva psího útulku v Táboře

V sobotu 14. května jsme s dětmi ze školní družiny a školního klubu navštívily útulek pro opuštěné psy v Táboře. Aby se jim na novou rodinu čekalo lépe, přinesly jsme jim spoustu psích dobrůtek. Cestou do útulku jsme zhlédly na kynologickém cvičišti ukázku výcviku poslušnosti. Pejsci byli disciplinovanější než my.

                                                                               vychovatelky G. Filipová, M. Cimbulková

ClubDogs2016