Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

Družina už má talent

Na podzim jsme ve školní družině spustili soutěž Družina má talent. V prvních kolech se mezi sebou utkaly děti v jednotlivých odděleních. Slyšeli jsme hru na hudební nástroje, zpěv, nechyběla dramatická, kouzelnická a taneční vystoupení. Každé oddělení vyslalo do finále tři nejlepší.

Finále se nakonec zúčastnilo 11 čísel a porota (paní vychovatelky a  paní učitelky Z. Krejčová a N. Trnavská) vybrala takto:

3. místo – J. Pavlíčková (5. třída)– hra na klavír

2. místo – P. Hlubocká, S. Moosová, L. Pecková (1. třída) – gymnastika

1. místo – O. Mráček (4. třída) – taneční vystoupení M. Jackson

Všem dětem chceme ještě jednou touto cestou poděkovat za krásná vystoupení, která si pečlivě připravily. Potěšily nejen nás, ale i své kamarády.