škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickouVíte že...

Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Čarodějnický rej

Již tradicí se stala družinová akce Čarodějnický rej. Jedná se o zábavné odpoledne spojené s opékáním buřtů a s upálením čarodějnice vlastní výroby.
Sraz na tuto akci měly děti ze všech oddělení školní družiny na fotbalovém hřišti v úterý 29. dubna. Soutěžilo se v letu na koštěti, v hodu čarodějnickou hůlkou do dálky a v míchání čarodějnických lektvarů.
Každé dítě dostalo za všechny splněné disciplíny List účastníka, který byl klíčem ke sladké odměně. Jen při vyhlášení nejpřesvědčivější čarodějnice jsme se nemohli rozhodnout, tak cenu dostaly všechny.
Počasí bylo krásné, buřtíky výborné, zábava skvělá – co víc si přát!

brujas2014