škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kdo si myslí, že se učí, ten je vlasti chlouba; kdo si myslí, že dost umí, začíná být trouba. (Karel Havlíček Borovský)

Karneval v družině

A bylo veselo! Ve čtvrtek 14. února se ve školní družině sešly desítky masek, aby si vesele zadováděly v rytmu hudby a změřily své síly při soutěžích.

Tentokrát nás velmi potěšilo, že většinu masek vyrobily děti samy v družině a doma už jen za pomoci šikovných maminek „doladily“ oblečení. Mohli jsme vidět několik rozpustilých pejsků, nádherné kočičky, neohrožené piráty, neposedné kočičky, křehké víly, sladký banán, neoloupanou cibuli, bezdomovce „gentlemana“ a mnoho jiných nápaditých výtvorů.

Jednotlivá stanoviště soutěží byla v obležení. V jedné družině byl udělán slalom ze švihadel, který masky musely na improvizovaných lyžích v co nejkratším čase sjet, v druhé družině nechyběla diskotéka přerušovaná oblíbenou židličkovanou a na chodbě jsme do malé tlamy velkého lva prohazovali míčky a lev vypadal, že má opravdu bezedné břicho. Vítězové z každé hry získali sladké odměny a na nejhezčí masky čekala zasloužená odměna. Chceme poděkovat všem rodičům, kteří pomohli svým dětem s přípravou, a hlavně dětem, že si dokázaly vyrobit tak krásné masky. Brzy se těšíme na další dovádění, tanečky a soutěže.

 


clubcarneval20131

clubcarneval20132