škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každý je demokrat, když jde o někoho vyššího, než on jest, a každý je aristokrat vedle nižšího. Ta pravá demokracie však neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, což lehké jest, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami; každý musí začít s demokracií sám u sebe a pak to půjde. (Karel Havlíček Borovský)

Družinový bijásek

Během zimy bude ve školní družině probíhat promítání pohádek Zdeňka Trošky. Jeden den v týdnu si budeme pouštět jednu filmovou pohádku režiséra Zděňka Trošky. Každý, kdo bude chtít, dostane na závěr malý test. Ti pozornější získají odměnu. Promítáme ve 3. oddělení ŠD (4. třída) vždy od 14.45 do 16.00. Všichni jste srdečně zváni!

Program bijásku:

17. 1. Princezna ze mlejna

23. 1. Prizncezna ze mlejna 2

31. 1. Nejkrásnější hádanka