škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kdo si myslí, že se učí, ten je vlasti chlouba; kdo si myslí, že dost umí, začíná být trouba. (Karel Havlíček Borovský)

Čarodějnice v družině

Konec dubna je pro mnohé ve znamení ohýnků, špekáčků a samozřejmě příletu čarodějnic. Ani my v družině jsme si tuto příjemnou tradici nenechali ujít,  a tak se  v pátek 27. dubna u kuželny rozhořel oheň. Netrvalo dlouho a už jsme oblizovali masné prstíky od buřtíků. K pohodě u ohně přispěla i kytara v rukou paní vychovatelky Kaňové. Moc děkujeme kamarádům z 5. třídy, Pavlovi Makovcovi a Danymu Pultarovi, kteří pro nás ve svém volnu přichystali šipkovanou s překvapením. Jen čarodějnice se nám ukázala pouze jedna (Davídek Hronek), ale zato byla k nerozeznání od těch pohádkových - nechyběli jí ani zvířecí společníci had, pavouk a krysa.


witches

hungry