škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kdo sám v sebe doufá, ten nejlepší podporu nalezl. (Karel Havlíček Borovský)

Výlet za kouzly

V pátek 20. dubna jsme hned po obědě vyrazili s družinou autobusem směr Praha. Cílem byla obec Líbeznice, kde má svou domovskou scénu Divadlo kouzel Pavla Kožíška. Přijeli jsme s malým předstihem,  a tak byl čas vzít útokem kouzelnický obchod. Před druhou hodinou nás paní uvaděčka usadila v sále, setmělo se a my netrpělivě čekali, co se bude dít.

Pořad se jmenoval Letem světem, a tak jsme procestovali a kouzlili ve všech známých hlavních městech - od Prahy, přes Paříž až po New York. Některé triky jsme prokoukli, některé jsme se naučili, ale byly i takové, o kterých jsme si povídali ještě druhý den, jelikož nám prostě nešlo do hlavy, jak to kouzelník dokázal. Při některých kouzlech jsme dokonce asistovali na pódiu, což nám dětem udělalo radost. Paní vychovatelky také kouzelník pozval na pódium, aby mu pomohly s kouzly, ale zdálo se nám, že se z toho tolik neradovaly jako my - děti. Po představení jsme se mohli ještě společně vyfotit s Pavlem Kožíškem na pódiu. A pak následovala autogramiáda.

Výlet to byl opravdu kouzelný!


kouzla1

kouzla2