škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou



Víte že...

Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Školní superstar

Tak nám to skončilo!
Ve čtvrtek 25. března proběhlo poslední finálové kolo naší školní pěvecké soutěže, do jehož finále se probojovali Andrea Jarošová, Martin Novák a Šárka Kováčová. Gratulujeme!
Všichni tři prošli dlouhou cestou pěti kol, v nichž ukazovali, co v nich je, a často si vyslechli přísné hodnocení a rady poroty. Do ní pravidelně zasedali pan ředitel Havlík, paní učitelka Honzová a paní vychovatelky Bredová a Kaňová. Myslím si, že účastníci finále si vzali rady nejvíc k srdci a postupně se zlepšovali až do samého konce soutěže. Statečně se poprali i s premiérou zpěvu na mikrofon a s hudebním doprovodem, do kterého museli co nejpřesněji zakomponovat svůj zpěv. Jak těžká disciplína toto je, vám potvrdí každý hudebník, a jak skvěle to ti tři zvládli, vám může potvrdit každý, kdo si jejich vystoupení nenechal ujít.
Na finále se přijeli podívat i dva členové skupiny Tábor Superstar Band – zpěvačka Petra Janovská a kytarista Mirek Břicháček, kteří napomohli v rozhodování o vítězi. A kdo se jím stal? Andrea Jarošová ze 3. třídy. Gratulujeme!
Petra Janovská na úplný závěr zazpívala píseň Máří Magdalény z muzikálu Jesus Christ Superstar, což bylo pro všechny krásnou tečkou za touto náročnou soutěží.
A do třetice gratulujeme všem třem a Andrejce Jarošové přejeme mnoho úspěchů při vystoupení 4. dubna na Velikonocích s Jesusem v táborském Miléniu. Všechny srdečně zveme na tento benefiční koncert, kde Andrejka vystoupí ve čtvrt na devět večer za doprovodu skupiny TSB.

superstar