škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

DÝŇÁCI

Podzim nám připravil krásný materiál, který jsme náramně využili v kroužku Dovedné ruce a při pracovní činnosti v družině.
Nahlédněte za dveře a nebojte se vstoupit. Vítejte u nás ve školní družině! Zvířátka a postavičky rostly přímo pod rukama šikovných "dovedňáčků." A že se dílo zdařilo, přesvědčte se sami. Uvidíte, že tady jen nečekáme po vyučování na své rodiče...

A když se budete chtít  informovat o našich aktivitách, co si přinést a tak podobně, nebojte se, rádi odpovíme na všechny vaše dotazy. Pište na naše mailové adresy – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Obrázky ze života družiny


Dýňáci