Pamatuj si, že tě nikdo nemůže donutit, aby ses cítil špatně, pokud mu k tomu nedáš souhlas. (Eleanor Roosevelt)

Družinová zahradní slavnost

Druháci zakončili družinový školní rok zahradní slavností. Za příjemného počasí jsme se sešli v posledním červnovém týdnu na Přátelské zahradě k odpoledni plnému zábavy. Přetahovali jsme se lanem, běhali s pingpongovým míčkem na lžíci, shazovali jsme kolíky s číselnou hodnotou, trefovali se mincemi do misky ve vodě nebo jsme běhali slalom s míčem. Z domova jsme k tomu přinesli dobroty.
Po soutěžích nastalo malé překvapení, kterým byly malé vodní pistolky jako dárek pro každého, čehož všichni rádi využili a zahráli si malou vodní bitvu. Zájemci si ještě opekli buřtíky a slavnostní odpoledne se nám nachýlilo ke konci.

Druzina 2 zahradni slavnost 2024