škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Nikdy nepřekonáš oceán, když se budeš bát, že ztratíš břeh z dohledu. (Kryštof Kolumbus)

Výlet školní družiny

Školní družina 2., 4. a 5. třídy se v sobotu 15. října vypravila do nedalekého Tábora. Autobus nás vysadil na nádraží. Nejprve vedla naše cesta na Havelský trh, který se tradičně konal na náměstí. Mlsné jazýčky lákaly staročeské dobroty, ale mohli jsme se těšit i z ukázek lidových řemesel. Bylo hezké se zastavit a vychutnat si příjemnou atmosféru v centru Tábora.
Z náměstí jsme spěchali do kina, kde jsme spokojeně s popcornem v ruce usedli do křesel. Film Příšerákovi 2 se líbil na jedničku. To paní vychovatelky poznaly podle toho, že jsme byli moc hodní, oči přilepené na plátně a uši nastražené.
Před odjezdem domů jsme stihli vyzkoušet nové zábavné hřiště u Jordánu. Jsou tady moderní atrakce, na kterých jsme ukázali, že pohyb nás opravdu baví.
Yvona Kaňová, Markéta Cimbulková

Vylet druzina 2022