škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš. (Steve Jobs)

Den s lesním skřítkem

V sobotu 15. října se naše škola otevřela všem prvňáčkům, kteří si chtěli užít zábavu, zasoutěžit si, vyřádit se, něco vytvořit, zkrátka zažít Den s lesním skřítkem. Ačkoli od rána pršelo, na dobré náladě to rozhodně nikomu neubralo. Naopak, děti se s nadšením vrhly do výroby vlastního skřítka, podívaly se do Pařezové chaloupky, jak se daří skřítkům Křemílkovi a Vochomůrkovi a zasoutěžily si ve vědomostním štafetovém závodě. Nechybělo ani setkání s opravdovým lesním skřítkem s čapkou se střapečkem, který děti ve škole pořádně rozesmál. Když se počasí konečně trochu umoudřilo, vydali se prvňáčci s jásotem do lesa na dobrodružnou trasu vyznačenou fáborkami. Po kolektivním splnění všech záludných nástrah se najednou před dětmi znovu objevil lesní skřítek s úkolem nejtěžším – najít všechny jeho kamarády, kteří se mu v lese ztratili. Pro prvňáčky to byla hračka a brzy každý nadšeně přiběhl s hrstí plnou kartiček se skřítky. Houby, které pak děti našly, jen znásobily radost z pěkně prožitého dne.

Den s lesnim skritkem prvnaci 2022