Kéž by nám Pán Bůh všeliké to vlastenčení z huby do rukou vraziti ráčil! (Karel Havlíček Borovský)

Pasování prvňáčků 2022

Ve školní družině proběhla již tradiční každoroční akce „Pasování prvňáčků“, na kterou se naši nejmenší školáčci velice těšili. Starší děti z ostatních družin pro prvňáčky vyrobily nádherné roztomilé dárečky. Všechna družinová oddělení se 22. září sešla na Přátelské zahradě, kde proběhlo slavnostní pasování. Žáci z druhého až pátého ročníku prvňáčkům osobně předávali dárky, prvňáčci dostali ještě pamětní listy a pak už se všichni radostně vrhli na soutěže a opékání buřtů.
Přestože byla akce kvůli počasí přesunuta na den, kdy bude lepší počasí, i tentokrát nás skropila jemná přeháňka. Nikomu to však nevadilo, dobrá nálada nezmizela a děti odcházely domů usměvavé a šťastné.

Pasovani prvnaci 2022