škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

K tomu, abychom jasně viděli, často stačí jen změnit úhel pohledu. (Antoine de Saint Exupéry)

Turnaj ve vybíjené

V dubnu a v květnu jsme se ve školní družině pilně připravovali na společný turnaj ve vybíjené. 10. května se sešla všechna oddělení a pan učitel Elhenický turnaj zahájil. Vybrali jsme kapitány, rozdělili se do čtyř týmů, sjednotili pravidla a hra mohla začít. Kapitáni měli smíšená družstva a síly byly velmi vyrovnané. Snažili jsme se co nejdále přehazovat, vyhýbat se ranám soupeřů, a když jsme zrovna nebyli v poli, fandili na pomyslné tribuně ostatním. Všichni jsme hráli s plným nasazením, ale vítěz může být jen jeden. Vyhrál tým Vojty Petráně. Pravidelný ranní trénink dělá své. Odměněni ale byli všichni. Získali jsme krásné diplomy a sladkou odměnu.

vybijena druzina 2022