škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Udělej první krok s vírou. Nemusíš vidět celé schodiště, jen udělej první krok. (Martin Luther King Jr.)

Prvňáčci v botanické zahradě

Koncem dubna jsme se s družinou vypravili do Tábora na návštěvu botanické zahrady. Zahrada se právě probouzela. Pro nás byl nejatraktivnější skleník kaktusů a masožravých rostlin. V krásném zákoutí s pávem jsme posvačili a prošli se po zážitkovém chodníčku. Bylo to tak příjemné, že jsme chodili stále dokola. Kdyby paní vychovatelka důrazně nezavolala: „Nazout boty,“ chodili bychom tam ještě teď.
V botanické zahradě mají i zvířátka. Venku jsme nejvíce obdivovali Výra velkého a budili Lišku obecnou, která se nám nechtěla ukázat. Uvnitř budovy jsme pak viděli hroznýše, pavouky, činčily i morčátka.
Na závěr jsme si v dolní části zahrady zahráli na schovávanou. Bylo to krásné odpoledne.

Prvnaci botanka 22