škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každý je demokrat, když jde o někoho vyššího, než on jest, a každý je aristokrat vedle nižšího. Ta pravá demokracie však neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, což lehké jest, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami; každý musí začít s demokracií sám u sebe a pak to půjde. (Karel Havlíček Borovský)

SNĚHULÁCI V DRUŽINĚ

Trochu sněhu… a je to!
Jen opadly silné mrazy, začali jsme se těšit na nový sníh. Meteorologické předpovědi sice slibovaly sněžení, ale sliby – chyby! Sněžilo všude okolo, jen nám se sníh vyhýbal. Nemohli jsme si užívat zimních radovánek, jak by se nám chtělo. V družině jsme vynalézaví, mírná obleva nám trochu nahrála a nápad byl na světě. Stačilo trochu sněhu, fantazie, šikovnosti a posuďte sami, že výsledek vypadá skvěle. I odměny byly!

Sněhuláci v družině
Sněhuláci v družině
Sněhuláci v družině
Sněhuláci v družině