škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každý je demokrat, když jde o někoho vyššího, než on jest, a každý je aristokrat vedle nižšího. Ta pravá demokracie však neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, což lehké jest, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami; každý musí začít s demokracií sám u sebe a pak to půjde. (Karel Havlíček Borovský)

Karnevalové veselí v ŠD

Koncem února se školní družina proměnila na rej masek. Zavítal k nám pan doktor se sličnou sestřičkou. Úrazů jsme se tak bát nemuseli. Na pořádek dohlížel přísný policista, diskotéku roztančily víly, princezny i nevěsta. Ze světa zvířátek přišly kočičky, králíček, krásný růžový pudlík a dráček. Co by to ale bylo za karneval bez pirátů, mušketýrů, ninžů, supermanů a kovbojů. Velké zastoupení měli letos i sportovci. Viděli jsme hokejisty, fotbalisty a zabloudil k nám i jeden přespolní běžec.

Všichni společně jsme si zasoutěžili, zatančili a nejzdařilejší masky byly věcně i sladce odměněny. Děkujeme dětem za pestrou přípravu masek a také rodičům za pomoc a dobroty, které nám krásné odpoledne zpříjemnili. 

Karneval druzina 2020