Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. (John Stuart Mill)

Karnevalové veselí v ŠD

Koncem února se školní družina proměnila na rej masek. Zavítal k nám pan doktor se sličnou sestřičkou. Úrazů jsme se tak bát nemuseli. Na pořádek dohlížel přísný policista, diskotéku roztančily víly, princezny i nevěsta. Ze světa zvířátek přišly kočičky, králíček, krásný růžový pudlík a dráček. Co by to ale bylo za karneval bez pirátů, mušketýrů, ninžů, supermanů a kovbojů. Velké zastoupení měli letos i sportovci. Viděli jsme hokejisty, fotbalisty a zabloudil k nám i jeden přespolní běžec.

Všichni společně jsme si zasoutěžili, zatančili a nejzdařilejší masky byly věcně i sladce odměněny. Děkujeme dětem za pestrou přípravu masek a také rodičům za pomoc a dobroty, které nám krásné odpoledne zpříjemnili.

Karneval druzina 2020