škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kdo sám v sebe doufá, ten nejlepší podporu nalezl. (Karel Havlíček Borovský)

Družina má talent

Na konci ledna družina pořádala soutěž Družina má talent. Z každého oddělení bylo vybráno tři až pět účastníků do finále. Soutěžili zpěváci, zpěvačky, kouzelníci, kouzelnice, tanečníci, tanečnice a mnoho dalších.

Mnozí z nás ukázali rozmanité vlohy, ale jen někteří je přetvořili na talent, a mohli tak vyhrát. Bylo to velmi napínavé a nerozhodné. Některá umístění dělil jen jeden bod.

A kdo získal vavříny pro vítěze?

Nejvíce se líbila talentovaná gymnastka a krasobruslařka  Verunka Křížová. O druhé místo se dělily tanečnice Anička Elhenická a Adélka Bažantová s kouzelnicemi  Amálkou Lachoutovou a Míšou Dvořákovou. Klavíristka Anička Bláhová skončila na místě třetím.

Všem moc blahopřejeme!

A. Štrohmajerová, A. Friedrichová, A. Bláhová

Druzina talent 2020