Mnohem lepší je odvážit se velkých věcí, získat slavná vítězství, i když se střídavými nezdary, než se řadit k těm ubohým duchům, kteří se ani moc neradují, ani netrpí, protože žijí v šedivém soumraku bez vítězství a porážek. (Theodore Roosevelt)

Prvňáčci z družiny přejí krásný advent

Letošní Vánoce v družině budou bohatší nejen o nové prvňáčky, ale i o roztomilý dřevěný betlém, který je malým rukodělným dílem nás všech.

Děti si tvoření spolu s námi moc užily. S nadšením stříhaly postavy, lepily, míchaly odstíny barev, kolorovaly. Den po dni se mohly radovat z nových "přírůstků" a nakonec je tu barevný betlém, který vypráví celý vánoční příběh ve 3D formátu.

Chceme poděkovat našim starším spolužákům, kteří nám při hodinách dílen pod vedením paní učitelky Ireny Bětíkové připravili dřevěné podklady pro figurky. Paní školnice Jitka Koželuhová nám zase vytvořila technické zázemí.

Zveme Vás všechny na prohlídku betlému, který prvňáčci vystaví na vánoční dílně!

Markéta Cimbulková a Jana Anaya

Betlem druzina 2019