Učedník, od něhož nikdy nežádáme nic takového, co vykonat nemůže, nikdy neudělá všechno, co může. (John Stuart Mill)

Školní družina sbírá starý papír

Ve školní družině sbíráme starý papír již osmým rokem. Každý rok jej nasbíráme víc a víc. Za to chceme poděkovat Vám všem, kteří na nás myslíte a papír každoročně pilně vozíte. V loňském školním roce opět padl rekord. Nasbírali jsme papír za 11 840 Kč. Peníze jsme využili na odměny při soutěžích (4 500 Kč), kterých nebylo málo. Například dopravní soutěž, projekt Cesta kolem světa, Vtipálek ŠD, mikulášská, výtvarná soutěž Zimní obrázek, čarodějnice, turnaj ve fotbálku, turnaj ve vybíjené, celoroční soutěže každého oddělení atd.

Hračky jsme si koupili za 4 100 Kč (lego, společenské hry, míče, tenis aj.) a výtvarný materiál za 2 500 Kč. Do každého oddělení jsme koupili knihu Český rok dohromady za 500 Kč a 200 Kč nás stálo vaření.

Přejeme hezký školní rok 2019/20 a děkujeme všem, kteří si na nás i letos se starým papírem vzpomenou.

carodky druzina 2017H