Ať už si myslíš, že to dokážeš, nebo že to nezvládneš, pokaždé máš pravdu. (Henry Ford)

Saunování a wellness v hotelu Gold

Od února letošního roku jsme začali se školní družinou chodit do hotelu Gold na příjemnou relaxaci.
Saunování  posiluje celý organismus a má blahodárné účinky na zdraví člověka, a proto jsme se rozhodli  zpříjemnit si jím jedno odpoledne v měsíci. Proč má saunování příznivé účinky?
  • podporuje prokrvení tkání
  • posiluje imunitu
  • zvyšuje odolnost proti nachlazení
  • zlepšuje dýchání

Pro nás rozhodně platí, že ještě dodává dobrou náladu a v kombinaci s vířivkou je zdrojem velké zábavy. Nechybí potápění, akvabely s barevnou show aj. Následně pak procvičujeme i pracovní činnosti, hlavně vytírání. Dočetla jsem se, že saunování může u dětí vyvolat i chuť k jídlu.
„Paní vychovatelko, nepozvala byste nás na hranolky?“ byla první věta, kterou jsem uslyšela po odchodu z hotelu. Takže na tom bude něco pravdy. Do hotelu jsem je nepozvala, ale koupila jsem jim cukřík nebo žvýkačku v jednotě.
Chceme poděkovat hotelu Gold za příznivou cenu wellness hodiny, kterou nám pro děti účtují a za příjemný a ochotný přístup zaměstnanců.

Sauna