škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickouVíte že...

Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Čteme s babičkou

Na konci února uspořádala obecní knihovna ve spolupráci se školní družinou akci Čteme s babičkou. Mnohonásobná milá babička Ivana Pešková přečetla dětem pohádku Miloše Macourka O Mrazíku, který maloval barvami. Venku ještě ležel sníh, teploty byly pod bodem mrazu a my s teplým čajíčkem spokojeně poslouchali. Paní knihovnice si pro děti ještě připravila pohádkový kvíz a na závěr si děti vyrobily krásné záložky. Chtěli bychom za velmi milé odpoledne poděkovat jak Zuzaně Sumerauerové, tak i paní Ivaně Peškové.

Více obrázků najdete v galerii Obecní knihovny Chotoviny.

GrandmaReading2017