škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každého to mistra hněte, jiný-li se do řemesla plete. (Karel Havlíček Borovský)

Bruslení s družinou

Minulý školní rok se nám bruslení na zimním stadionu líbilo tak moc, že jsme si slíbili další výlety do Tábora za tímto krásným sportem. Letos nás zima příjemně překvapila a kromě bruslení v hale jsme si mohli vyzkoušet i hokej a pár krasobruslařských figur na zamrzlém rybníčku pod hřbitovem. Paní vychovatelky a pan vychovatel zavázali a zapnuli spoustu dětských brusliček a s láskou vzpomínali na časy, kdy k upevnění brusle na dětskou nožičku nikdo nepotřeboval návod na použití – stačilo rozšněrovat, nazout a zase zašněrovat. Díky podpoře paní učitelky třídní si tento rok zabruslili i prvňáci. Někteří stáli a padali na ledě poprvé v životě, a to nám samozřejmě udělalo ohromnou radost. Nakonec jsme si studené sportovní zážitky v teple školní družiny nakreslili. Těšíme se na další odpolední a sobotní výlety se školní družinou!

Gabriela Filipová, Markéta Cimbulková

bruslarka Simi