Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

Ať žije geografie!

Proběhlo okresní kolo zeměpisné olympiády 2007. Lidé věří ve šťastná a nešťastná čísla. Krásné je, že každý máme jiná. Naši nejlepší zeměpisci vyrazili ve středu 21. března na okresní kolo zeměpisné olympiády. Setkali se tak s vítězi školních kol soutěživých škol Táborska. Nejlepšího umístění dosáhl Martin Viktora se šťastnou sedmičkou ve výsledkové listině. Lucie Dvořáková a Hana Křemenová obsadily ve svých kategoriích pro někoho nešťastnou třináctku. Všem blahopřejeme a vrstevnicím zdar!

Na snímku nazvaném Oslava jarní rovnodennosti vidíte naše mladé geografy ozářené navracejícím se sluncem.  Je patrné, jak sluneční energie dodává chlapcům sílu a děvčatům krásu.

Mladí zeměpisci