Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

English on-line

"PRACTISE MAKES PERFECT!" Cvičení dělá mistry, praví známé anglické rčení.

Proto jsem pro vás všechny, kteří víte nebo aspoň tušíte, že k úspěchu vede cesta trnitá, připravil on-line podporu výuky angličtiny. Na té dlouhé a namáhavé cestě budete potřebovat nejenom kus štěstí, ale hlavně notnou dávku dřiny, která i hory přenáší, jen musí trvat dostatečně dlouho. Tento článek je pouhým pokusem, jak vylepšit to naše každodenní pinožení, ale pokud se setkám s kladnou odezvou, slibuji, že se odkazy budou množit tak, abyste měli možnost promrskat většinu jevů, jejichž zvládnutí vám dodá to správné sebevědomí na cestě do anglicky mluvícího světa. Buchty s sebou!

A hned začneme!

A or AN