Přiznat si, že na něco nemáš, není slabost, ale velká síla. (Radek Jaroš)

S písničkou za poznáním

Na pátek 29. září pro nás občanské sdružení Harmonia Mundi z Českých Budějovic spolu s agenturou LetArt production připravilo hudebně vzdělávací programy.

Hned v osm hodin vypukne v sále kulturního domu pro žáky  I. stupně pořad s názvem Písničky o světě. Žáci si poslechnou veselé písničky a zároveň se dozví, jak moc je škodlivé časté hraní počítačových her, nadměrné sledování telvize a  naopak jak důležitá je láska a úcta k přírodě, zvířatům a všemu živému.

V devět hodin pak žáky  I. stupně v sále vystřídají jejich starší spolužáci II. stupně, pro které zde bude přpraven program s protidrogovou tematikou nazvaný Bariéry. Žáci si v něm připomenou negativní dopad vlivu špatné party, jak těžké je hledání a udržení si víry v sebe sama, jakou cenu pro ně má přátelství a láska. Celý pořad bude doprovázen rockovou hudbou.

Oba pořady jsou součástí preventivního programu naší školy, proto vstupné je hrazeno ze školních prostředků, nikoliv samotnými žáky.

Atmosféru této akce můžete ochutnat v albu Bariéry v naší fotogalerii.