Nikdy nepřekonáš oceán, když se budeš bát, že ztratíš břeh z dohledu. (Kryštof Kolumbus)

MIKULÁŠSKÁ LAŤKA 2008

Pod laťkou, jak mikulášská berla dlouhou, se ve čtvrtek 4. prosince sešli v chotovinské sportovní hale na tři desítky neposedných žáků ze sousedních škol a obcí.
Mladí atleti ze Základních škol v Borotíně, Chotovinách, Opařanech a Ratibořských Horách si přijeli již tradičně povyskočit zrovínka den před čertovským rejem. Někteří si svými výsledky potvrdili, že malou naději uniknout peklu přece jen mají. Většinu z nich už pod tíhou hříchů pálila chodidla. Jak vysoko nadskakovali?
Výsledky: mladší žákyně – 1. Zuzana Novotná 115 cm (Borotín), 2. Kateřina Müllerová 110 cm (Chotoviny), 3. Anežka Krejčová 105 cm (Chotoviny), mladší žáci – 1. Martin Pilař 125 cm (Borotín), 2. Daniel Křížka 125 cm (Chotoviny), 3. Tomáš Fiala 120 cm (Chotoviny), starší žákyně – 1. Simona Mazáčová 135 cm (Ratibořské Hory), 2. Olga Kavková 125 cm (Chotoviny), 3. Hana Křemenová 120 cm (Chotoviny) a Veronika Gigalová 120 cm (Borotín), starší žáci – 1. Daniel Kováč 155 cm (Chotoviny), 2. Martin Kromka 150 cm (Chotoviny), 3. Martin Štecher 145 cm (Opařany).
Všem úspěšným sportovcům blahopřejeme a věříme, že jejich výkony na spásu stačily.

Chcete vidět víc?

Mikulášská laťka 2008