Kéž by nám Pán Bůh všeliké to vlastenčení z huby do rukou vraziti ráčil! (Karel Havlíček Borovský)

Na kole a bezpečně

Ve středu 27.6.2012 přijeli žáci 3. a 4. třídy do školy na kole, aby se zúčastnili jednodenního projektu Na kole a bezpečně. Projekt byl zaměřen na prohloubení znalostí a dovedností v dopravní výchově a  na úroveň ovládání jízdního kola. Projektu se zúčastnili také žáci 8. ročníku. Zde bylo naším cílem posílení komunikační a kooperační dovednosti při přípravě a organizaci jednotlivých stanovišť pro mladší spolužáky.

Žáci osmého ročníku ve spolupráci se zúčastněnými vyučujícími připravili  stanoviště, kde mladší spolužáci plnili zadané úkoly. Jednalo se o test z dopravní výchovy, test znalosti vybavení jízdního kola, řešení křižovatek a jízdu zručnosti.

Na závěr proběhlo vyhodnocení a odměnění nejúspěšnějších účastníků.